

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED practic cu senzor de mișcare și crepuscul. Ideal pentru evidențierea clădirilor, aleilor de acces, copacilor, arhitecturii, grădinilor etc. Raza senzorului: 1-8 m. Setarea timpului: 10 s - 10 min. Setarea nivelului de lumină la crepuscul: 5-2000 lx. Grad de protecție - IP44.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Puterea de intrare a sursei | 10 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 65 W |
| Flux luminos total | 950 lm |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Funcție | Cu senzor/Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Temperatură de culoare | 5000 K |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Loc | Grădină și alei |
| Număr de becuri | 1 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Series | REFLECTOR Milagro |
| Producător | Milagro |

Freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, de 230V, din plastic
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
De perete, cu finisaj din cupru, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 12V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, - montare sol, cu alimentare solară
Livrare în peste 2 zile
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc