
Philips - Proiector LED cu senzor LOIS LED/20W/230V IP65 5000K
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED cu senzor de mișcare și de amurg. Datorită gradului ridicat de protecție (IP65) este potrivit pentru utilizare în exterior. Raza de acțiune a senzorului: 8 m. Setarea duratei: 30 s - 10 min. Unghi de detecție: 120°. Setarea senzorului de lumină (amurg): 30 lx.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Culoare | Alb |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Flux luminos total | 3200 lm |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor/Senzor crepuscular |
| Echivalent cu un bec convențional | 220 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor/Garaj |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Series | LOIS Philips |
| Producător | Philips |

De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită