
Plafonieră LED dimabilă STARRY SKY LED/24W/230V Wi-Fi Tuya Brilo + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Panou LED modern reglabil. Tehnologie de iluminare pentru un aspect delicat, aproape plutitor al corpului de iluminat. Posibilitatea reglării intensității luminii printr-un întrerupător clasic de perete. Setări de luminozitate: 10 % - 50 % - 100 %. Temperatura luminii: 3000 K. Corpul de iluminat include o sursă LED integrată, eficientă energetic.
| Culoarea luminii | Caldă |
|---|---|
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Cameră de lucru/Cameră de zi/Dormitor |
| Stil | Altele |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 22 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 22 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 160 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2200 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22 W |
| Series | ATRIA Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc


Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită