





Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat de tavan cu tehnologie LED. Schimbarea temperaturii de culoare în trepte printr-o simplă apăsare a întrerupătorului de perete. La apăsări repetate ale întrerupătorului într-un interval scurt (până la 3 secunde) lumina se comută între următoarele moduri: 3000K – Lumină albă caldă (atmosferă plăcută, relaxare). 4500K – Lumină albă neutră (lumina naturală a zilei, ideală pentru lucru). 6000K – Lumină albă rece (luminoasă, energizantă, potrivită pentru concentrare). Mod nocturn – lumină foarte slabă (5–10 % din putere). Pentru a salva corect culoarea luminii selectate (funcția CCT memory), urmați pașii de mai jos: Culoarea dorită a luminii trebuie să rămână aprinsă cel puțin 10 secunde. Apoi opriți lumina și lăsați-o oprită cel puțin 30 de secunde. La următoarea pornire se va păstra ultima culoare selectată a luminii. Dacă porniți lumina înainte de expirarea celor 30 de secunde de la oprire, culoarea luminii se va schimba (comutare de mod). Compatibilitate universală – funcționează cu un întrerupător de perete obișnuit. Control simplu – fără telecomenzi sau aplicații.
| Culoare | Alb |
|---|---|
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Formă | Pătrat |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Temperatură de culoare | 4000 K/6000/3000 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Stil | Altele |
| Echivalent cu un bec convențional | 190 W |
| Flux luminos total | 2772 lm |
| Series | POOL Brilagi, POOL 40x40 Brilagi |
| Producător | Brilagi |





Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită






Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită





Din metal, din plastic, lăţime
În stoc


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită






Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
