

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă cu telecomandă. Funcție de reglare a luminozității și de selectare între diferite combinații de culori de lumină. Funcție RGB. Telecomandă inclusă.
| Culoarea luminii | Neutră |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/RGB |
| Loc | Cameră de lucru/Cameră de zi/Dormitor |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 160 W |
| Flux luminos total | 2000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Tip | Panou LED aplicat |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Stil | Altele |
| Series | ATRIA Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită



Smart, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din sticlă, din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită



Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stoc
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită