







Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă de birou LED reîncărcabilă EURIA. Potrivită pentru utilizare atât în interior, cât și în exterior. Reglabilă în intensitate prin intermediul unui dimmer tactil. Funcție de memorie. Durata de funcționare cu bateria complet încărcată: 6 ore. Timp de încărcare: 4 ore. Baterie integrată: Li-ion 2600 mAh 3,7V. Încărcare prin cablu USB-C (inclus în pachet).
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Model | De birou |
| Cu dimmer | Da |
| Culoare | Alb |
| Tip | Lampă de exterior/Lampă de masă |
| Capacitate | 2600 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 6 h |
| Metodă de conectare | USB |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 25 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 360 lm |
| Tensiune | 5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Funcție | Control tactil/Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Series | EURIA Leuchten Direkt |
| Producător | Leuchten Direkt |

De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Pentru noptiere, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
De birou, pentru noptiere, în stil modern
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De birou, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită