
Bandă LED solară LED/1,2V 10 m IP44
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED practică cu senzor de mișcare cu infraroșu. Banda autoadezivă și senzorul se fixează ușor sub o parte a patului. Timpul de iluminare poate fi setat manual între 30 de secunde și 10 minute. De îndată ce părăsiți patul, iluminarea este activată de senzor și permite deplasarea în siguranță în cameră. Set complet, inclusiv bandă și sursă de alimentare. Emite lumină albă caldă. Extensibil până la o lungime maximă de 2 m. Material flexibil pentru montare pe suprafețe plate și curbe. Autoadeziv pe spate pentru a fi ușor de instalat. Acest produs are o fișă de curent tip C. A se consulta articolul de mai jos pentru mai multe informații despre prizele electrice.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 230V |
| Tip | De perete, Benzi cu LED |
| Culoare | Alb |
| Stil | Decorativ/Altele |
| Loc | Dormitor |
| Funcție | Autoadeziv/Tehnologie LED/Transformator inclus |
| Tip de fișă de curent | C |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 273 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Series | SIMPLED Paulmann, YOURLED Paulmann, ZOLL Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Benzi cu LED, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, freestanding
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită