

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED flexibilă pentru iluminat decorativ. Oferă un efect luminos fără puncte luminoase vizibile. Poate fi fixată oriunde, deoarece este prevăzută cu o bandă adezivă de înaltă calitate pe spate. Emite lumină albă caldă. Lungime: 2 m.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Benzi cu LED |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 16 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 100 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1400 lm |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Series | COB STRIPE Eglo |
| Producător | Eglo |

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, din lemn
Livrare în peste 3 zile
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită

Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică

Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită