Compară prețurile celor 3 e-shop-uri de la 1.095 RON la 1.756 RON:
Oferte recomandate
Alege dintre 3 magazine cu prețuri de la 1.095 RON până la 1.756 RON:
Acum este un moment bun pentru a cumpăra, prețul este în prezent cu 478,74 RON mai mic decât media.
Vezi istoricul prețurilorIstoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 1.695,25 RON
- 24.08.2025 - 1.695,25 RON
- 29.07.2025 - 1.643,17 RON
- 30.05.2026 - 1.616 RON
- 24.08.2025 - 1.616 RON
- 29.07.2025 - 1.539 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 1216.51 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Formă | Rotund |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 55 W |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Tensiune | 230 V |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 55 W |
| Puterea de intrare a sursei | 55 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 195 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2790 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 115 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Series | ORACLE IdealLux |
| Producător | IDEAL LUX |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Cablurile care susțin corpul de iluminat nu pot fi reglate.
Produse similare

Ideal Lux - Candelabru LED suspendat pe cablu ORACLE SLIM, 53 W, 230 V, 4000 K, Ø 90 cm, alb
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustra LED suspendata design slim Oracle d070 round 3000k dali alba
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu GALAXY 3xE27/60W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LOLLI LED/6W/230V alb Redo 01-1497
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Eglo - Abajur de schimb din sticlă pentru lustră cu cablu ARENALES Ø 18 cm, alb
Cu abajur, din sticlă, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Pendul CAFEE pe cablu, 1x E27/40W/230V, Ø 66 cm, alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată albă incl. LED cu dimmer în 3 trepte 2700-4000K cu comutator DIP - Keane
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Sollux SL.1357 HYPERION 3xG9/8W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustra/Pendul stil minimalist Cotton sp1 d40
În stil scandinav, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu VENTO 4xE27/40W/230V alb Zuma Line 1134
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu ORACLE SLIM, 40 W, 230 V, 3000 K, Ø 70 cm, albă
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LED/24W/230V 4000K alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu Paul Neuhaus 2568-95 ADRIANA LED/14W/230V crom
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Jupiter 1813 - PI1 E14 - Lustră pe cablu PONTI 1xE14/40W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu Azzardo AZ5015 AGNES LED/38W/230V d. 48 cm alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităLampă suspendată albă pentru sistem de șină monofazat - Iconic Cavalux
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stoc
Lustră pe cablu JUTA 1xE27/40W/230V maro/alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu MAXLIGHT P0270 SPIDER LED/33W/230V alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu SALVA 1xE27/15W/230V albă
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu 1xE27/60W/230V
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lampă pendant de design albă 80 cm cu LED inclus cu dimmer în 3 trepte - Anello
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu BALANS LED/35W/230V 3000K crem Argon 8302
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Markslöjd 108859 CUPOLO 7xE14/40W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LOCA LED/50W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Pendul LED pe cablu AXIS LED/30W/230V 120 cm alb
Din metal, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Maytoni MOD013PL-04W RING 4xG9/25W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 7 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Jupiter 1390 - NEL NE D SZ - Lustra 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Argon 8629 KEGEL 1xE27/15W/230V alb
Din lemn, pentru bucătărie, cu abajur
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu DANA 1xE27/15W/230V, Ø 25 cm, alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu DRIFA 1xG9/4W/230V alb Brilagi
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Osram - Lustră suspendată pe cablu SPOT SPHERAL, 3x GU10/6W/230V, albă
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu UNION Redo 01-2208 LED/68W/230V 3000K d. 120 cm alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Dalber 54602 - Lustr copii LITTLE LION 1xE27/15W/230V
De tavan
În stocLivrare gratuită
SET 2x bec LED auto 11972 U2500 CX H7/H18 PX26d/PY26d-1/16W/12V 6000K
Tip LED
În stocLivrare gratuită