Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 70,99 RON la 131,91 RON:
Corp de iluminat LED fluorescent LED/50W/230V 4000K 150 cm alb
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 70,99 RON până la 131,91 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător V-Tac pe care îl avem în stoc la prețul de 131.91 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Alb |
| Tip | Corp de iluminat fluorescent aplicat |
| Loc | Cameră de lucru |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Stil | Altele |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Echivalent cu un bec convențional | 415 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 6000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Series | WATERPROOF FITTING V-Tac |
| Producător | V-Tac |
Produse similare

Corp de iluminat LED fluorescent LED/50W/230V 6500K 150 cm alb
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Corp de iluminat fluorescent industrial LED/36W/230V IP65 4000K 126 cm
Tip LED
În stoc
Corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie Philips PROJECTLINE LED/3,4W/230V 3000/4000/6500K
Tip LED
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent LED/40W/230V 3000/4000/6500K 116 cm
Tip LED
În stoc
Ideal Lux - Plafonieră LED ORACLE SLIM LED/37W/230V 4000K Ø 70 cm albă
Tip LED, - lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat tehnic LED DUSTY, 36W, 230V, IP65, 4000K
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie VILLY LED/5W/230V alb Globo 42008-5W
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED pentru montaj sub dulap, 60W, 230V, 4000K, 150 cm
Tip LED
În stoc
Osram - Corp de iluminat LED sub mobilier cu senzor FLAT LED/12W/230V 3000K
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie Philips PROJECTLINE LED/6,5W/230V 3000/4000/6500K
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stoc
Osram - Lampă LED sub mobilier, reglabilă, cu senzor LINEAR ANGLE LED/7,5W/230V, alb
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat dimabil cu senzor pentru mobilier Ledvance CORNER LED/5W/230V
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Ledvance - Corp LED reglabil pentru montare sub mobilier cu senzor CABINET LED/8W/230V
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie Top Light ZSP LED/36W/230V 3000/4000/6500K 120 cm
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie Top Light ZSP LED/9W/230V 3000/4000/6500K 30 cm
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stoc
Osram - Lampă LED sub dulap cu senzor MOBILE, 1 W, 5 V, 20 cm
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Top Light - Corp de iluminat LED pentru bucatarie - ZSP LED 12 LED/12W/230V
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Corp de iluminat fluorescent industrial LED/48W/230V IP65 4000K 156 cm
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Ledvance - Lumină LED reglabilă pentru montaj sub mobilier, cu senzor CABINET LED/10W/230V
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent AURA LED/36W/230V 4000 K Greenlux GXLS163
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED fluorescent Ecolite TLSVEL2-LED20W VELO LED/11/15/20W/230V alb
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Brilo - Lampă LED sub dulap LED/6W/230V 2700/4000/6500K 54,5 cm albă
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Osram - Corp de iluminat LED sub mobilier cu senzor FLAT LED/12W/230V 4000K
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Osram - Lampă LED sub dulap TUBEKIT LED/21,5W/230V 3000K 150 cm albă
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED industrial Nordlux MARISOL LED/13,5W/230V 4000K IP65
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Eglo 98479 - Plafonieră LED TURCONA LED/20W/230V
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă LED sub dulap, 7,5 W, 230 V, 55,6 cm, albă
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Corp de iluminat LED pentru corpuri de bucătărie TIGO LED/10W/230V 4000K 60 cm
Tip LED
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent industrial VOLITER LED/20/28/36W/230V 120 cm IP65 alb
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lampă LED design minimalist LED/40W/230V 4000K IP40
Tip LED
În stoc
Corp LED pentru montaj sub dulap LED/40W/230V 4000K 120 cm
Tip LED, - lumină neutră
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
Brilagi - Lampă LED pentru oglindă de baie TUBEO LED/8W/230V 60 cm IP44 alb
De perete, cu protecție IP44
În stoc