

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu aspect individualizat. Efect de cer înstelat. Funcție de modificare a temperaturii de culoare și de reglare a luminozității. Temperatură de culoare: 3.000-6.000 K. Telecomandă inclusă.
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
|---|---|
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6000 K |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Stil | Altele |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță/Tehnologie LED |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Plafonieră |
| Formă | Rotund |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Flux luminos total | 2600 lm |
| Series | STARRY SKY Briloner |
| Producător | Brilo |

Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc