


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED cu luminozitate reglabilă. Poate fi încorporată în mobilier, sub dulapurile de bucătărie sau, datorită luminii indirecte plăcută emisă de aceasta, poate fi utilizată pentru a evidența caracteristicile spațiului interior. Telecomanda (inclusă) este utilizată pentru controlarea produsului. Funcție RGB. 4 efecte luminoase diferite (intermitent, intermitent stroboscopic, iluminare treptată lentă, tranziție lentă). Banda poate fi scurtată în punctele marcate. Lungimea părții iluminate: 10 m. Lungimea cablului de alimentare: 1,5 m. Este ușor de instalat, partea din spate fiind autoadezivă. Conținutul pachetului: 1 bandă LED de 10 m, telecomandă, transformator și cablu de 1,5 m.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 24V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Funcție | Transformator inclus/Autoadeziv/Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 170 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Stil | Altele |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Flux luminos total | 2400 lm |
| Tip de fișă de curent | C |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tensiune | 230 V |
| Series | STRIP Briloner |
| Producător | Brilo |

Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din cristal, electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc