


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED cu opțiunea de reglare a luminozității. Incorporați în mobilier, sub dulapurile de bucătărie sau evidențiați trăsăturile interioare cu această lumină plăcută indirectă. Controlul se face prin telecomandă (inclusă în pachet). Funcția RGB + W (alb). 4 efecte de iluminare diferite (clipire, clipire stroboscopică, creștere lentă, tranziție lentă). Bandă poate fi scurtată la locurile marcate. lungimea părții iluminate: 5 m. lungimea cablului de alimentare: 1,5 m. Instalare simplă - spate autocolant. În pachet se află o bandă LED de 5 m, telecomandă, transformator, cablu de 1,5 m, clemă de montaj pentru fixare optimă.
| Sursă de alimentare | Electrică |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Rgb | Da |
| Tip | Benzi cu LED |
| Culoare | Alb |
| Funcție | Tehnologie LED/Transformator inclus/Autoadeziv |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 22 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 22 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 85 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 1200 lm |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tip de fișă de curent | C |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Tensiune | 230 V |
| Series | STRIP Briloner |
| Producător | Brilo |

Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită

Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din cristal, electrică, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Din plastic, electrică, de perete
În stoc
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, electrică
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită