
Plafonieră LED dimabilă STARRY SKY LED/48W/230V 3000-6000K Brilo + telecomandă
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă cu funcție de reglare a luminozității. Potrivită pentru camera de zi sau dormitor. Poate fi controlată cu ușurință cu telecomanda (inclusă). Produsul are funcție de reglare continuă a luminozității, de modificare a temperaturii luminii, lumină de veghe și temporizator. Temperatura luminii: 2.700-6.500 K. Acest corp de iluminat este prevăzut cu o sursă de lumină LED încorporată economică.
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Luminozitate reglabilă cu telecomanda |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 31 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 31 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 245 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 3500 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 31 W |
| Stil | Altele |
| Series | SLIM Briloner |
| Producător | Brilo |

Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc