
Paulmann 79896-LED/32W SMART VELORA plafonieră reglabilă 230V 2700-6500K
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Design ultra-subțire pentru un aspect discret. Permite reglarea nuanței luminii de la alb natural la alb cald. Compatibil cu Zigbee 3.0 - protocol radio pentru conectarea dispozitivelor de la diferiți producători. Controlabil prin telecomanda Smart Home Zigbee (nu este inclusă în pachet). Poate fi pornit și oprit prin întrerupătorul standard de lumină. Temperatura de culoare: 2700K (alb cald) până la 6500K (alb natural). Corpul de iluminat include un modul LED încorporat, eficient din punct de vedere energetic.
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 22 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 22 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2200 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Iluminat inteligent/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 22 W |
| Series | LORIA Paulmann, VELORA Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din metal, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită


Din sticlă, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stoc
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită