
Plafoniera LED slim cu senzor de miscare si protectie IP40 PANKA 23 CCT alb
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat de tavan cu senzor de mișcare. Se poate schimba culoarea luminii folosind comutatorul de pe corpul corpului de iluminat (2800K/4000K/6000K). Înălțimea de montare recomandată: 2 - 2,5 m. Raza de acțiune a senzorului: până la 5 m. Unghiul de detecție: 150°. Corp de iluminat se aprinde la mișcare și luminează timp de aproximativ 1 minut, apoi se stinge.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 200 W |
| Temperatură de culoare | 2800 K/4000 K/6000 K |
| Flux luminos total | 2880 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP40 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Loc | Hol/Dormitor/Cameră de zi |
| Series | PANKA Azzardo |
| Producător | Azzardo |

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, înălţime, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită