
Plafonieră LED STAR LED/48W/230V 3000-6500K + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat modern cu aspect simplu destinat pentru spațiul interior. Poate fi utilizat ca plafonieră sau aplică. Sursa este inclusă. Clasă energetică: A. Temperatura culorii: alb cald. Durata de viață a sursei LED este de peste 30 de ani. Garanție de 5 ani. Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii.
| Culoarea luminii | Caldă |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Flux luminos total | 1100 lm |
| Formă | Rotund |
| Tensiune | 230 V |
| Loc | Dormitor |
| Puterea de intrare a sursei | 17 W |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Stil | Altele |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 17 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 17 W |
| Series | TWIRLY Philips |
| Producător | Philips |

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă
În stoc

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită



Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită


Cu lumină neutră
În stoc
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită