

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Briloner pe care îl avem în stoc la prețul de 204.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Lățime | Lăţime |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Negru |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Număr de becuri | 1 |
| Formă | Rotund |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 105 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1500 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Stil | Altele |
| Series | KAHIKO Briloner |
| Producător | Briloner |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită


Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită



Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc
Rotundă, cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Atipică
În stocLivrare gratuită
Rotundă, cu o sursă de iluminat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită