
Proiector LED solar de exterior LED/6W/3,2V IP65 4000K alb + telecomandă
De perete, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat solar cu tehnologie LED. Potrivit pentru iluminatul grădinii, aleilor de grădină și ușilor din față. Datorită tehnologiei solare practice, nu este necesară nicio conexiune electrică pentru instalare. În timpul zilei, bateria este încărcată de lumina soarelui cu ajutorul panoului solar. Poate fi operat cu ușurință cu ajutorul telecomenzii (inclusă). Produsul are funcție de luminozitate reglabilă, funcție ON/OFF, mod automat și temporizator. Funcție de temporizare: 3 ore, 5 ore, 8 ore. Temperatura luminii: 6.400 K. Fabricat din material foarte durabil. Raza de acțiune a telecomenzii: 8-15 m. Lungimea cablului: 3 m. Baterie: baterie cu litiu de 5.000 mAh 3,2 V (inclusă, ușor de înlocuit). Timp de încărcare: 4-6 ore. Timp de iluminare: max. 12 ore. Temperatură de funcționare: de la -20 °C până la +60 °C. Înălțimea de instalare recomandată: 2,5-3 m. Dimensiunile panoului solar: 26 x 17,4 cm. Grad de protecție ridicată IP65. Acest corp de iluminat este prevăzut cu o sursă de lumină LED încorporată economică.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Stil | Altele |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Control la distanță/Tehnologie LED |
| Formă | Dreptunghiular |
| Flux luminos total | 400 lm |
| Temperatură de culoare | 6400 K |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 12 h |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Număr de becuri | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Loc | Grădină și alei |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 3,2 V |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Series | SOLAR REFLECTOR V-Tac |
| Producător | V-Tac |

De perete, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, - plafonieră
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Suspendat, cu senzor mișcare, de 12V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, suspendat, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc