
Spiridus decorativ GNOME 90 cm, rosu
- spiriduș, din metal
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Decorațiune LED de Crăciun în formă de biserică. Potrivită numai pentru utilizarea în interior. Baterii: 3 x AA (nu sunt incluse). Culoarea luminii: alb cald.
| Tip | Decorațiuni de Crăciun/Decorațiuni |
|---|---|
| Stil | Decorativ |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED/Pe baterii, neincluse |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,1 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,1 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Durata medie de viață a sursei | 10000 h |
| Tensiune | 4,5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,1 W |
| Series | DECORATION Emos |
| Producător | EMOS |

- spiriduș, din metal
În stoc
- spiriduș
În stoc
- spiriduș, din metal
În stoc
Din lemn
În stocLivrare gratuită
- Moș Crăciun
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, - Moș Crăciun
În stocLivrare gratuită
- Moș Crăciun, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din metal
În stocLivrare gratuită


Din lemn
În stocLivrare gratuită
- om de zăpadă, din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stoc
Din lemn
În stocLivrare gratuită
- Moș Crăciun
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
- reni
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- reni
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stoc
Din plastic, din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
- spiriduș, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită