
Spiridus decorativ GNOME 90 cm, rosu
- spiriduș, din metal
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Spiriduș LED pentru interior. Număr de leduri: 4. Culoarea luminii: alb cald. Sursă de alimentare: 3 baterii AA (nu sunt incluse).
| Motiv | Spiriduș |
|---|---|
| Tip | Decorațiuni de Crăciun/Decorațiuni |
| Stil | Decorativ |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Funcție | Tehnologie LED/Pe baterii, neincluse |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,22 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,22 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Tensiune | 4,5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,22 W |
| Series | DECORATION Emos |
| Producător | EMOS |

- spiriduș, din metal
În stoc

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din plastic, - Moș Crăciun
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din metal
În stocLivrare gratuită
- spiriduș, din metal
În stoc
- Moș Crăciun
În stocLivrare gratuită
- Moș Crăciun, din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
- om de zăpadă, din metal
În stocLivrare gratuită
- reni
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- reni
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn, din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stoc
Din lemn
În stoc

- Moș Crăciun
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită

Din lemn
În stocLivrare gratuită
Diametru
În stoc
Din lemn
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită