
Plafonieră LED dimabilă 7081-016 SLIM LED/18W/230V Briloner + telecomandă
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu aspect original. Efect de cer înstelat. Temperatură de culoare variabilă, luminozitate reglabilă. Temperatura de culoare: 3.000-6.500 K. Telecomandă inclusă.
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Pătrat |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 15 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 15 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 110 W |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Flux luminos total | 1600 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 15 W |
| Series | STARRY SKY Briloner |
| Producător | Briloner |

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, înălţime
În stoc
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stoc
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc
Din plastic, adâncime, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, înălţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Înălţime, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită