

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Candelabru LED modern. Potrivit pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin telecomandă (inclusă în pachet). Poate fi controlat și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corpul de iluminat permite reglarea continuă a intensității și ajustarea temperaturii de culoare. Temperatura de culoare: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Modurile pot fi schimbate și cu ajutorul unui întrerupător de perete obișnuit. Permite controlul mai multor corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Sursă LED încorporată, cu consum redus.
| Smart | Da |
|---|---|
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Control prin telefon |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi/Bucătărie |
| Stil | Altele |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 50 W |
| Puterea de intrare a sursei | 50 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 50 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Echivalent cu un bec convențional | 740 W |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Flux luminos total | 10700 lm |
| Formă | Pătrat |
| Series | CORD Nedes |
| Producător | NEDES |

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din lemn, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, înălţime, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc