Corp de iluminat LED industrial High Bay LED/100W/230V 6500K IP65
Specificații
Tipul lămpilorLED
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
StilAltele
TipCorp de iluminat industrial/Corp de iluminat fluorescent aplicat
LocGrădină și alei/Garaj
FuncțieTehnologie LED
Grad de protecție ipIP65
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei100 W
Puterea de intrare a sursei100 W
Echivalent cu un bec convențional600 W
Temperatură de culoare6500 K
Flux luminos total8700 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)70 Ra
Unghiul fasciculului luminos115 °
Durata medie de viață a sursei25000 h
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Perioadă de garanție36 luni
Culoarea luminiiAlb rece
Consumul total de energie al corpului de iluminat100 W