
Lampă LED stradală SAMSUNG CHIP LED/100W/230V 6500K IP65
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lampă stradală cu cipuri LED Samsung de înaltă eficiență. Asigură distribuirea uniformă a luminii pentru eficiență maximă. Unghi de rază: 100°. Având grad de protecție IP65, produsul beneficiază de protecție completă împotriva apei, prafului și coroziunii. Potrivită pentru iluminatul stradal, clădiri industriale și parcări. Înălțime de instalare: 3-5 m. Concepută pentru montarea pe un stâlp cu diametrul de 60 mm.
| Tip | Freestanding |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Gri |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 100 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 100 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 650 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 9400 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 100 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 100 W |
| Series | STREETLIGHT V-Tac |
| Producător | V-Tac |

Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
- plafonieră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu finisaj din crom, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Pentru bucătărie, cu abajur, din metal
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită