
Lampă stradală solară LED STREET 2xLED/6W/3,2V IP65 cu senzor și DO
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED de lucru reîncărcabil cu cap rotativă. Reglare a intensității în trepte - 25%, 50%, 100%, OPRIT. Domenii de utilizare: renovări, garaje, ateliere, subsoluri. Funcție de încărcare USB prin powerbank integrat. Independență față de sursa de alimentare datorită tehnologiei pe baterii. Grad de protecție: IP54. Include cablu de încărcare USB-C de 60 cm.Acumulator litiu-ion integrat, reîncărcabil, cu capacitate de 2200 mAh.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii |
| Stil | Altele |
| Loc | Garaj/Grădină și alei |
| Grad de protecție ip | IP54 |
| Grad de rezistență mecanică | IK06 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 20 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 140 W |
| Temperatură de culoare | 6500 K |
| Flux luminos total | 2000 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 115 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 7500 ON/OFF |
| Tensiune | 5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 20 W |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat/Pe baterii, incluse |
| Durata de viață a bateriei | 12 h |
| Capacitate | 2200 mAh |
| Series | WORKLIGHT Ledvance |
| Producător | Ledvance |

- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc