




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Osram pe care îl avem în stoc la prețul de 519.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Negru |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 100 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 865 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 100 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Unghiul fasciculului luminos | 110 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 100 W |
| Flux luminos total | 12550 lm |
| Series | ENDURA Osram, Ledvance + dárek zdarma, GIFTFREE REFLEKTOR Ledvance |
| Producător | Osram |

De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită

De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal, diametru
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită