Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 487 RON la 585,46 RON:
Lustră LED pe cablu LED/19W/230V 4000K negru
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 487 RON până la 585,46 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător V-Tac pe care îl avem în stoc la prețul de 585.46 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Abajur | Fără abajur |
| Culoare | Alb |
| Formă | Rotundă |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 19 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2160 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 150 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 19 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 19 W |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | PENDANT LIGHT V-Tac, STYLISH PENDANTS V-Tac |
| Producător | V-Tac |
Produse similare

Rabalux - Lustră LED pe cablu CARMELLA LED/50W/230V
Din metal, din plastic, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu CAPPIO LED/36W/230V aurie
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Candelabru LED dimabil suspendat pe cablu LED/20W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED dimabilă pe cablu ROMAN LED/30W/230V aurie Paul Neuhaus 2472-12
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Top Light - Lustră LED dimabilă pe cablu HALO LED/40W/230V 3000-6500K Ø 44 cm + telecomandă
Control de la distanță, rotundă
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu HOOP LED/27W/230V d. 50 cm 4000K negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu ROTONDA LED/27W/230V aurie
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată neagră incluzând LED cu dimmer în 3 trepte cu 3 lumini - Rondas
Pentru bucătărie, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Lustra circulara LED IP44 diametru 80cm Visual alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lustră LED dimabilă suspendată pe cablu FALCON II LED/67W/230V Ø 40 cm, albă + telecomandă
Cu abajur, din sticlă, din metal
În stocLivrare gratuită
Lustra design modern minimalist Grand alb
În stil scandinav, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Leuchten Direkt 15394-13-LED Lustr RITUS LED/30W/230V negru dimabil
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lampă suspendată de design aurie rotundă cu dimmer în 3 trepte - Krisscross
Pentru bucătărie, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu HOOP LED/27W/230V d. 50 cm 4000K auriu
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu ORION LED/22W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Paulmann 79686 3xE27/20W NEORDIC LISKA 230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED suspendată pe cablu VAVE LED/28W/230V aur roz
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu CEED 2xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu dimabilă LED/50W/230V auriu Zambelis 2007
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu ESILDA LED/42W/230V 4000K Rabalux 72020
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
ITALUX MDM-3480/3 W - Lustră pe cablu HARLEY 3xE27/40W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Schöner Wohnen QUILLO 15570-39-LED, lustră suspendată pe cablu, LED 36W, 230V, Ø60 cm, gri, compatibilă cu dimmer
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Pendul NATIA pe cablu, 1xE27/60W/230V, Ø 45 cm, alb/maro
Pentru bucătărie, cu abajur, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Lustră LED pe cablu LUNE LED/25W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu SINGLE 1xE27/60W/230V
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Schöner Wohnen QUILLO lustră suspendată pe cablu, LED 36 W, 230 V, Ø 60 cm, reglabilă, albă (15570-16-LED)
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux 2163 - Lustră ALESSANDRA 3xE27/60W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu SILVO 1xE27/60W/230V d. 38 cm alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Redo 01-4360 - Lustra LED reglabilă suspendată pe cablu TORSION LED/40W/230V, albă
Pentru bucătărie, din metal, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Jupiter 1831 - ASTI - Lustră pe cablu ASTI 1xE27/60W/230V de cupru
Din metal, în stil modern, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu TITANIUM 1xE27/60W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuită
Lustră pe cablu Sollux SL.1333 BRINA 3xG9/8W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, pentru living și dormitor
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră LED pentru baie Brilagi ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm alb IP54
De tavan, cu protecție IP44, înălţime
În stocLivrare gratuită
Decorațiune 7xLED/230V/4xAA șemineu
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită