Plafonieră LED Brilo 3482-015 MAILA STARRY LED/12W/230V negru/auriu
Către magazin Luminam.ro
DisponibilitateÎn stoc
Livrare gratuită
Puteți returna produsul în termen de 60 de zile.
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Plafonieră cu aspect original. Efect de cer înstelat.
Specificații
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
Putere230V
FormăRotundă
AmplasareLiving și  dormitor
Număr  surse de  iluminatUnu
Puterea maximă de intrare a sursei12 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei12 W
Echivalent cu un bec convențional80 W
Temperatură de culoare4000 K
Flux luminos total1200 lm
Durata medie de viață a sursei25000 h
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Perioadă de garanție36 luni
Culoarea luminiiAlb natural
Consumul total de energie al corpului de iluminat12 W