Plafonieră LED dimabilă Lucide 71102/40/30 ESTREJA LED/40W/230V 2500-3000K
Vezi istoricul prețurilor
Descrierea produsului
Plafonieră modernă cu efect stelat. Potrivită numai pentru interior. Telecomandă inclusă (2xAAA 1,5 V). Cu telecomanda se poate selecta luminozitatea și culoarea luminii. Funcție de lumină de veghe și temporizator. Funcție de memorie: după pornirea produsului, ultimele setări selectate sunt păstrate până la efectuarea unei modificări. Sursă de lumină LED economică încorporată.
Specificații
SmartDa
Culoarea luminiiCaldă
CuloareNegru
Temperatură de culoare2500-3000 K
SocluModul LED integrat
Puterea de intrare a sursei10/40
Durata medie de viață a sursei15000 h
Becuri incluseDA (LED)
Număr de becuri1/1
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice2
Grad de protecție ipIP20
Flux luminos total5500/500
TipPlafonieră
FuncțieControl la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă cu telecomanda
Echivalent cu un bec convențional380/35
Tensiune230 V
Puterea maximă de intrare a sursei10/40
FormăRotund
Unghiul fasciculului luminos120 °
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
StilAltele
LocDormitor/Cameră de zi
Consumul total de energie al corpului de iluminat50 W