

Dimensiuni ⌀ 30 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCu o crustă perfectă și un gust divin - așa va fi și pâinea de casă făcută de tine dacă folosești această formă din gresie ceramică. Datorită formei speciale aceasta va funcționa ca un cuptor cu lemne, iar pâinea va fi delicioasă.
| Diametru: | 30 cm |
|---|
| Tip | Pentru pâine |
|---|---|
| Formă | Dreptunghiulară |
| Material | Ceramică |
| Culoare | Alb |
| Material specific | Gresie ceramică |
| Greutate | 3.3 kg |
| Înălțime | 19 cm |
| Adecvat pentru: | Pentru pâine |
| Calitate | Extra |
| Instrucțiuni | Neadecvat pentru mașina de spălat vase /adecvat pentru utilizarea în cuptor |
| Producător | Kitchen Craft |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Super
Acest produs s-a deteriorat în timpul transportului, însă reclamația a decurs fără probleme, sunt mulțumită. Acum am o nouă piesă superioară.
Este grozav, exact ceea ce aveam nevoie.
Nu recomand! S-a crăpat la prima utilizare... Nu există instrucțiuni de utilizare în limba maghiară, a trebuit să aflu cu ajutorul unui program de traducere ce trebuie făcut înainte de prima utilizare. Am făcut totul conform descrierii și totuși s-a stricat. A fost o risipă de bani!
Practic și elegant.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Diametru

220×220 cm, pentru pat dublu

Înălţime, diametru