


Dimensiuni 44×24×9 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziilePrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Raft pentru 5 sticle de vin negru pentru perete din metal Lava – Metaltex
| Lăţime: | 24 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 9 cm |
| Înălţime: | 44 cm |
| Material | Metal |
|---|---|
| Tip | Suspendat |
| Culoare | Negru |
| Produs în | IT |
| Număr de sticle | 5 buc. |
| Material specific | Oțel inoxidabil |
| Greutate | 0.64 kg |
| Înălțime | 44 cm |
| Lățime | 24 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Lava |
| Design | Industrial |
| Calitate | Basic |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Material structură | Oțel |
| Producător | Metaltex |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Simplu, elegant
Un suport simplu și practic, exact atât cât este necesar pentru vin într-o gospodărie mai mică.
îndeplinește ceea ce trebuie
Suport destul de minimalist, calitatea cred că este suficientă. Nu este potrivit pentru sticle atipice sau de jumătate de litru.
Frumos realizat, de calitate.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

Din lemn masiv, freestanding
În stocLivrare gratuită
- din metal, suspendate
În stocLivrare gratuită
- din metal, suspendate
În stocLivrare gratuită
- din metal, freestanding
În stocLivrare gratuită
Decor pin, din lemn masiv, freestanding
În stocLivrare gratuită
62×62×25 cm, decor pin, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
- din metal, suspendate
În stocLivrare gratuită
- din metal, suspendate
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, freestanding, decor stejar sonoma
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, freestanding
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, - din metal, freestanding
În stocLivrare gratuită
Suspendate
În stocLivrare gratuită
Suspendate
În stocLivrare gratuită
- din metal, suspendate
În stocLivrare gratuită
- din metal, suspendate
În stocLivrare gratuită
Suspendate
În stocLivrare gratuită
Decor pin, din lemn masiv, suspendate
În stocLivrare gratuită
- din metal, suspendate
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, din lemn masiv, freestanding
În stocLivrare gratuită
Decor pin, din lemn masiv, suspendate
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, din lemn masiv, freestanding
În stocLivrare gratuită
- din metal, freestanding
În stocLivrare gratuită
108×50×26 cm, - din metal, suspendate

Decor mahon, din lemn masiv, freestanding
În stocLivrare gratuită
Suspendate
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, suspendate
În stocLivrare gratuită
Decor pin, din lemn masiv, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, freestanding
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, din lemn masiv, freestanding
În stocLivrare gratuită
- din metal, suspendate
În stocLivrare gratuită
Din lemn masiv, suspendate
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu suport hârtie igienică

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
25×17×17 cm, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Cu ventuză, de perete

40×40 cm, cu pene, pătrată

25 cm, ⌀ 21 cm

160×235 cm, clasic, dreptunghiular

8×30×10 cm, dreaptă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

De masă

100×135 cm, pentru 4 anotimpuri


39×60 cm, antiderapante, de baie

