
Eglo 96914 - LED Lampa spot VEDRA 1 4xLED/3,5W/230V
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat tip spot, independent. Perfect pentru extinderea sistemelor cu cablu existente. Potrivit pentru montare atât pe perete, cât și pe tavan. Ideal pentru iluminarea spațiilor mari și a încăperilor cu plafoane înclinate. Oferă posibilități de design nelimitate.
| Finisaj de suprafață | Crom |
|---|---|
| Putere | 12V |
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Soclu | GU5,3 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Becuri incluse | NU |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 10 W |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Tensiune | 12 V |
| Stil | Altele |
| Număr de becuri | 1 |
| Series | ROUNDMAC Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din bronz / alamă
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocAplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil rustic
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Orientabil, încastrat, de 230V
În stoc
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern, încastrat, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Orientabil, încastrat, cu finisaj din crom
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din crom
În stoc
Aplicat, orientabil, smart
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită