
Spot LED Philips 53202/48/16 AFZELIA 2xLED/3W/230V
- bec tip LED, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Briloner pe care îl avem în stoc la prețul de 58.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Culoare | Gri |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | GU10 |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 2 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 800 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 10 W |
| Series | THIMBLE Briloner |
| Producător | Briloner |

- bec tip LED, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, în stil industrial
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stoc
Aplicat, orientabil, cu finisaj din crom
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, din metal
În stoc

Orientabil, în stil modern, încastrat
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil rustic, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită



Smart
În stocLivrare gratuită
Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită