
Lustra cu 5 spoturi LED, Negru, Zumaia II
Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Seria MAC în culoare crom, echipată cu 5 spoturi LED. Posibilitate de montare pe perete sau tavan, oferind opțiuni nelimitate de design. Ideală pentru diverse tipuri de încăperi, inclusiv cele cu condiții de instalare dificile. Cablu de 10 m cu opțiune de împărțire pentru o lungime maximă a sistemului de 5 m. Potrivită pentru iluminarea spațiilor mari. Tehnologia LED economisește până la 80% din energia electrică comparativ cu becurile clasice. Temperatura de culoare a sursei de lumină este de 2700 K, oferind o lumină albă caldă care iluminează plăcut împrejurimile. Potrivită doar pentru utilizare în interior (IP20).
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Finisaj de suprafață | Crom |
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Orientabile | Da |
| Material | Metal |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,3 W |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 5 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Puterea de intrare a sursei | 4,3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 14 W |
| Flux luminos total | 1000 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 21,5 W |
| Stil | Altele |
| Series | MAC Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Aplicat, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, din metal
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stocLivrare gratuităAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuităAplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită