
Eglo 94644 - LED Lampa spot NOVORIO 3xGU10-LED/5W/230V
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Set complet, cu transformator, cablu și spoturi incluse. Potrivit pentru montare pe perete și pe tavan. Ideal pentru iluminarea spațiilor mari și a celor cu tavane înclinate. Oferă posibilități nelimitate de design. Sfoară cu lungime totală de 10 m, ce poate fi segmentată pentru lungimea maximă a sistemului de 5 m. Temperatura de culoare a sursei de lumină este de 3000 K, ceea ce înseamnă o lumină albă caldă. Tehnologia LED reduce consumul de energie cu până la 80% comparativ cu becurile clasice.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Culoarea luminii | Caldă |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Funcție | Transformator inclus/Tehnologie LED |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 4,8 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 5 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1400 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,8 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Series | ROUNDMAC Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită

Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Încastrat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
În stil modern, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, orientabil, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Orientabil, în stil modern, încastrat
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru sufragerie
În stocLivrare gratuită