

Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileSistemul de fixare Static-Loc® permite atașarea accesoriilor pe o selecție de suprafețe fine și nivelate (cum ar fi sticla, plăcile de faianță porțelanată, panourile din lemn laminat). Suportul din cauciuc se fixează cu ajutorul încărcării cu electricitate statică; pur și simplu îndepărtează folia de protecție și apasă ferm suportul pe o suprafață curată și uscată.
| Caracteristici | Autoadezive |
|---|---|
| Tip | De perete |
| Culoare | Negru |
| Material suplimentar | ABS/plastic |
| Material specific | Oțel |
| Material | Metal |
| Greutate | 0.176 kg |
| Înălțime | 9 cm |
| Lățime | 41.5 cm |
| Seria | Pavia |
| Calitate | Special Week 3/Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Tipul fixării | Prin lipire/Static-loc |
| Sistem de agățare | Da |
| Producător | Wenko |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
De atunci încă îmi ține prosopul.
Am deja produse din această serie și sunt într-adevăr foarte bune (mai ales că se fixează cu adevărat de perete). În cele din urmă, am reușit chiar să fixez stabil suportul care a sosit deteriorat.
Suportul de perete nu se fixează, din păcate cade constant :-(
Cuierul este estetic, dar adezivul nu funcționează deloc, a trebuit să folosesc adeziv instant.
Nu imi place pentru ca prinderea nu tine
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

Din sticlă

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac


Clasic

154×230 cm, de interior, din material sintetic

Boluri și cutii