

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bec inteligent cu luminozitate reglabilă și cu telecomandă. Temperatura de culoare poate fi reglată de la 2.000 K până la 5.000 K. Produsul poate fi controlat prin intermediul aplicației WiZ, care poate fi descărcată gratuit pe tabletă sau pe telefon. WiZ funcționează cu ruterul Wi-Fi existent și nu este necesară o pasarelă de conectare suplimentară. Aplicația WiZ monitorizează consumul de energie al surselor de lumină. Sursele de lumină pot fi controlate de oriunde prin intermediul telefonului. Scenele pot fi personalizate cu moduri de iluminare dinamice prestabilite. Produsul poate fi controlat vocal prin Google Assistant, Alexa sau Siri. Bluetooth este folosit doar pentru conectarea produsului cu aplicația.
| Tip soclu | E27 |
|---|---|
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Culoare | Alb |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 7 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2000-5000 K |
| Flux luminos total | 640 lm |
| Tip | Bec LED |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă |
| Echivalent cu un bec convențional | 50 W |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul ciclurilor de comutare | 50000 |
| Formă | Glob |
| Tip de bec | ST64 |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Stil | Vintage |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 2 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Series | BULB WiZ |
| Producător | WiZ |

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu MR16, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E14
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, cu dimming, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc