

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Osram pe care îl avem în stoc la prețul de 261.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | E27 |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald (2800 - 3300K) |
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Model bec | Retro |
| Culoare | Negru |
| Lățime | Lăţime |
| Tip | Bec filament/Bec LED |
| Soclu | E27 |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 280 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 27 W |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul ciclurilor de comutare | 100000 ON/OFF |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Vintage |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Unghiul fasciculului luminos | 320 ° |
| Series | DECOR BULBS Osram |
| Producător | Osram |

ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E14
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, cu dimming, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu MR16, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuită

ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită