


Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 657,9 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Aplicație solară de perete, ideală pentru spațiile de intrare și fațadele clădirilor. Este echipată cu un comutator de crepuscul. Sensibilitate la lumină de 2 lux. Conține o baterie litiu-feroasă de 2500 mAh. Durata maximă de iluminare: 12 zile. Priză de încărcare Micro-USB: 5 V, max. 1 A. Rezistentă la radiațiile UV. Placa cu numerele de casă este inclusă în pachet.
| Material | Metal |
|---|---|
| Cu iluminare | Da |
| Stil | Altele |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Capacitate | 2500 mAh |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,03 W |
| Tip | Număr de casă/Aplică de exterior |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie solară/Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,03 W |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 0,03 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 65 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 5 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Series | XSOLAR Steinel, LED HOUSE NUMBER Steinel, SOLAR Steinel |
| Producător | Steinel |

Din metal, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Diametru, din metal, cu iluminare
În stoc
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Diametru, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stoc
Cu iluminare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Diametru, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare
În stoc

Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită

Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Diametru, din plastic, cu iluminare
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc