


Dimensiuni 46×28×34 cm
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 191,98 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Coșul de gunoi Swing 2.0 cu fixare în interiorul dulapului este un ajutor practic în bucătărie. Datorită designului utilizat, nu îngreunează ușa dulapului, iar capacul coșului de gunoi se deschide automat doar atunci când ușa dulapului este deschisă. Coșul este ușor de accesat, garantând o accesibilitate ușoară și o funcționare igienică. De asemenea, coșul are o deschidere automată - coșul se deschide/închide în același timp cu deschiderea/închiderea completă a dulapului - coșul este perfect accesibil.
| Lăţime: | 28 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 34 cm |
| Înălţime: | 46 cm |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Tip | Deșeuri mixte |
| Culoare | Gri |
| Găleată detașabilă pentru coș de gunoi | Nu |
| Material specific | Polipropilenă/nailon |
| Greutate | 1.5 kg |
| Înălțime | 46 cm |
| Lățime | 28 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Volum | 24 l |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Elletipi |

49×26×41 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte

Drept, de sortare a deșeurilor, din plastic
În stocLivrare gratuită
Drept
În stocLivrare gratuită
Din inox, drept, pentru deșeuri mixte
În stocLivrare gratuită
Touch control, din inox, rotund
În stocLivrare gratuită
Din inox, drept, pentru deșeuri mixte
În stocLivrare gratuită
Drept, pentru deșeuri mixte, 25 - 50 l
În stoc
Cu pedală, din inox, drept
În stocLivrare gratuită
Rotund, din plastic, pentru deșeuri mixte
Livrare în peste 1 zi
Touch control, din inox, drept
În stocLivrare gratuită
Touch control, pentru deșeuri mixte
În stocLivrare gratuită
Touch control, din inox, pentru deșeuri mixte
În stocLivrare gratuită
Drept, din plastic, pentru deșeuri mixte
În stocLivrare gratuită
Drept, din plastic, pentru deșeuri mixte
În stocLivrare gratuită
49×29×46 cm, de sortare a deșeurilor, din plastic

56×64 cm, cu pedală, din inox
În stoc
Cu pedală, drept, de sortare a deșeurilor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
52×38×28 cm, cu pedală, din plastic

Cu pedală, drept, de sortare a deșeurilor
În stoc
Drept, de sortare a deșeurilor, pentru deșeuri mixte
În stocLivrare gratuită
Touch control, din inox, drept
În stocLivrare gratuită
Drept, pentru deșeuri mixte, până la 25 l
În stocLivrare gratuită
Touch control, din inox, drept
În stocLivrare gratuită
60×44×29 cm, din plastic, pentru deșeuri mixte

Cu pedală, din inox, rotund
În stocLivrare gratuită
Din inox, de sortare a deșeurilor, pentru deșeuri mixte
În stocLivrare gratuită
Din inox, pentru deșeuri mixte, 25 - 50 l
În stocLivrare gratuită
Cu pedală, din inox, drept
În stocLivrare gratuită
Drept, de sortare a deșeurilor, pentru deșeuri mixte
În stocLivrare gratuită
Touch control, pentru deșeuri mixte, peste 50 l
În stocLivrare gratuită
Drept, de sortare a deșeurilor, din plastic
În stocLivrare gratuită
Drept, de sortare a deșeurilor
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită

132×240 cm

25 cm, ⌀ 21 cm