Produse care v-ar putea interesa
Coș de gunoi negru cu pedală din plastic 50 l – Addis
Dimensiuni 63×33×41 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Dimensiune mare/incapator (32%)
- Construcție solidă/robustă (29%)
- Lipsă vas/găleată interioară (6%)
- Pedala nu deschide complet (6%)
Istoricul prețurilor
- 31.05.2026 - 110,49 RON
- 17.04.2026 - 110,49 RON
- 16.01.2026 - 107,16 RON
- 06.01.2026 - 114 RON
- 28.11.2025 - 104,84 RON
- 22.11.2025 - 94,09 RON
- 01.11.2025 - 104,84 RON
- 22.10.2025 - 114 RON
- 20.10.2025 - 113,99 RON
- 20.10.2025 - 114 RON
- 14.10.2025 - 98 RON
- 09.10.2025 - 113,99 RON
- 01.10.2025 - 107,99 RON
- 30.09.2025 - 106,2 RON
- 14.08.2025 - 107,99 RON
- 22.02.2025 - 90 RON
- 18.02.2025 - 105 RON
- 03.02.2025 - 84 RON
- 29.01.2025 - 94,5 RON
- 28.01.2025 - 105 RON
- 24.01.2025 - 89 RON
- 21.01.2025 - 105 RON
- 17.01.2025 - 92 RON
- 01.01.2025 - 105 RON
- 27.12.2024 - 89 RON
- 24.12.2024 - 105 RON
- 20.12.2024 - 89 RON
- 14.12.2024 - 105 RON
- 13.12.2024 - 83 RON
- 10.12.2024 - 105 RON
- 06.12.2024 - 89 RON
- 03.12.2024 - 105 RON
- 30.11.2024 - 84 RON
- 28.11.2024 - 89 RON
- 26.11.2024 - 99 RON
- 22.11.2024 - 84 RON
- 19.11.2024 - 99 RON
- 14.11.2024 - 84 RON
- 12.11.2024 - 99 RON
- 08.11.2024 - 84 RON
- 30.10.2024 - 99 RON
- 29.10.2024 - 81 RON
- 29.10.2024 - 84 RON
- 29.10.2024 - 81 RON
- 28.10.2024 - 84 RON
- 28.10.2024 - 81 RON
- 27.10.2024 - 84 RON
- 24.10.2024 - 99 RON
- 16.10.2024 - 84 RON
- 10.10.2024 - 99 RON
- 13.09.2024 - 84 RON
- 12.09.2024 - 99 RON
Descrierea produsului
Bine de știut: Deși capacitatea coșului este de 50 de litri, datorită formei sale recomandăm utilizarea sacilor de 60 de litri.
Dimensiuni
| Lăţime: | 33 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 41 cm |
| Înălţime: | 63 cm |
Specificații
| Model | Cu pedală |
|---|---|
| Formă | Dreaptă |
| Material | Plastic |
| Tip | Deșeuri mixte |
| Capacitate | 25 -50 l, Peste 50 l |
| Culoare | Negru |
| Găleată detașabilă pentru coș de gunoi | Nu |
| Material specific | Polipropilenă |
| Greutate | 1.645 kg |
| Înălțime | 62.5 cm |
| Lățime | 33 cm |
| Lungime | 41 cm |
| Volum | 50 l |
| Seria | Signature Range |
| Calitate | Special Week 2/Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Producător | Addis |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Dimensiune mare/incapator (32%)
- Construcție solidă/robustă (29%)
- Raport calitate-preț bun (24%)
- Lipsă vas/găleată interioară (6%)
- Pedala nu deschide complet (6%)
- Prea înalt pentru unele pungi (3%)
Recenzii ale utilizatorilor
Coș solid.
Corespunde exact descrierii.
Pana acum pare foarte bun.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
este suficient de mare pentru bucătărie, poate pentru un alt spațiu
Sunt pe deplin mulțumit de acesta.
Recomandăm

HOMCOM Coș de Gunoi cu Senzor Automat, Oțel Inoxidabil, Capacitate 30L, Design Modern | Aosom Romania
Touch control, din inox, drept
În stocLivrare gratuită
Homcom Cos Gunoi Ecologic 40L – 3 Compartimente Separate, Gri | Aosom Romania
Drept, de sortare a deșeurilor, din plastic
În stocLivrare gratuită
HOMCOM Coș de Gunoi Inteligent cu Senzor, 50L, Oțel Inox și Plastic, Negru, 30.5x30.5x81.5cm | Aosom Romania
Touch control, rotund, pentru deșeuri mixte
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
HOMCOM cos de gunoi cu senzor inox elegant 50L cu infrarosu | Aosom Romania
Touch control, din inox, rotund
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din lemn, din metal

Set găleată și mop 2în1 microfibre Ultramax XL Turbo - Vileda
Diametru

Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Recipiente 24 buc. pentru alimente Fresco – Hermia
Pentru alimente, set de, din plastic

Covoraș intrare Hanse Home Cozy Welcome 45x75 cm, negru
45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Suport pentru hârtie igienică argintiu din oțel cromat – Wenko
Diametru































































