




Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 1.204 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Material de masă MDF: negru Lemn: fag Material scaun Plastic: negru Piele ecologica: neagra Lemn: fag Dimensiunile mesei Latime: 120 cm Adâncime: 80 cm Inaltime: 75 cm Dimensiuni scaun Latime: 49 cm Adâncimea scaunului: 41 cm Inaltime: 82 cm Inaltime sezut: 47 cm Capacitate de încărcare: 100 kg Greutate: 4,6 kg Folosind materiale naturale și rezistente, vei aduce spațiului un caracter nordic caracteristic. Stilul bazat pe natura scandinavă încântă ochiul și sufletul. Interioarele spațioase sunt pline de lumină, culori moi și materiale proaspete. Lejeritatea încurajează relaxarea și ședința cu prietenii sau familia. În plus, stilul scandinav se bazează pe funcționalitate și utilizare , pe care le veți aprecia nu numai în bucătărie. Salile de mese și bucătăriile sunt spațioase și pline cu mobilier de înaltă calitate și de formă simplă . Masa de sufragerie Bergen 120 x 80 cm impreuna cu scaunele Bali Mark in negru subliniaza eleganta scandinava. Notă: Produsul nu este destinat utilizării comerciale, ci doar uzului casnic. Inspirați-vă în continuare Trio cupoane | -15 % Trio cupoane | -20 % Pentru copii Trio cupoane | -10 % Mobilier
| Decor | Fag |
|---|---|
| Caracteristici | Cu scaune |
| Material | Lemn, PAL |
| Formă | Drepte |
| Număr persoane | 4 |
| Culoare | Negru |
| Desfasurare | Fara pliere |
| Decor din lemn | Fag |
| Materialul picioarelor | Lemn Masiv |
| Materialul placii | MDF |
| Numar de locuri | Pentru 4 persoane |
| Grosimea blatului | 18 mm |
| Inaltimea scaunului | 47 cm, 82 cm |
| Inaltimea mesei | 75 cm |
| Latimea scaunului | 49 cm |
| Adancimea mesei | 80 cm |
| Latimea mesei | 120 cm |
| Material sezut | Plastic |
| Capacitate de incarcare a mesei | 150 kg |

Decor fag, cu scaune, din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din lemn, decor fag, cu scaune
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu scaune, din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din lemn, decor pin, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Cu scaune, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, cu scaune
În stocLivrare gratuită
Decor stejar, cu bănci, din PAL
În stocLivrare gratuită
Din PAL, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din metal, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Cu scaune, din PAL, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, rotund
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din metal, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din metal, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 4 persoane
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, decor fag, cu scaune
În stoc
Din plastic, din lemn, decor fag
În stoc
Decor stejar, din PAL, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, pentru 4 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din metal, pentru 2 persoane
În stocLivrare gratuită
Cu scaune
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu scaune, din PAL, drept
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu scaune, din PAL, drept
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
75×75 cm, la bucată, confecționat din bumbac
În stoc
95×39×30 cm, din bambus
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
17×150 cm, decor stejar, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
17×200 cm, decor nuc, tip cutie
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
140×200 cm, pentru 4 anotimpuri, din fibre tubulare
În stoc
42×42 cm, din lemn, lucioasă
În stoc
În stil modern, din poliester, - unicolor
În stoc
200×220 cm, pentru vară, Set pernă
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
90×200 cm, în stil modern, decor fag
În stoc
160×200 cm, cu picioare, din lemn
În stoc
Pentru vară, din fibre tubulare
În stoc
Pentru vară, Set pernă, fabricată din poliester
În stoc
Clasic, cu fermoar
În stoc
17×150 cm, tip cutie, din lemn
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc