
Solight WO8002 - Lampă LED reglabilă GREY 60W/230V 3000-6500K pr. 49 cm + DO
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat de tavan cu tehnologie LED. Design elegant și simplu. Funcție de dimming și schimbare a culorii luminii albe prin intermediul telecomenzii sau al telefonului mobil. Telecomanda este inclusă în pachet. Este complet compatibil cu sistemul Philips HUE, comunicând pe platforma ZigBee 3.0. Compatibil și cu Amazon Alexa, Google Assistant și Apple Siri, aplicații iOS, Android. Pentru a putea utiliza telecomanda pentru controlul corpului de iluminat, este necesar să adăugați mai întâi corpul de iluminat în aplicația Immax NEO PRO! Mai multe informații găsiți în manual. Descărcați aplicația Immax NEO, scanați codul QR, care se va conecta cu Immax NEO SMART BRIDGE și în momentul respectiv vi se vor afișa toate funcțiile și produsele pe care le puteți controla atât de simplu. Becurile pot fi controlate și fără SMART BRIDGE prin intermediul telecomenzii (doar funcțiile de bază de pornire/oprire sau dimming). Puteți controla casa inteligentă prin voce, telefon mobil, tabletă sau telecomandă. Immax NEO funcționează pe platforma globală Tuya, care poate integra toate dispozitivele într-un singur sistem controlabil. Pe lângă iluminat și multe elemente ale casei inteligente, este capabil să gestioneze și elemente de securitate, cum ar fi alarme, camere și diverse senzori de securitate. Aplicația suportă limba pe care o folosiți de obicei pe telefonul dumneavoastră.
| Smart | Da |
|---|---|
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2700 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Echivalent cu un bec convențional | 185 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Stil | Altele |
| Series | LIMA Belis |
| Producător | Belis |

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită


Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Din lemn
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită