


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Creați atmosfera perfectă cu luminile reglabile Philips Hue. Iluminare eficientă din punct de vedere energetic, controlabilă de la distanță, care vă permite să obțineți condițiile de iluminare ideale, adaptate preferințelor, activităților sau stării dumneavoastră de spirit. Corp de iluminat LED pentru tavan din seria AURELLE. Pe deplin compatibil cu Apple HomeKit, Amazon Alexa și Google Home. Iluminatul dintr-o cameră poate fi controlat ușor prin Bluetooth (controlați astfel până la 10 corpuri de iluminat prin aplicația inteligentă), sau folosiți dispozitivul de conectare Hue Bridge). Cu ajutorul dispozitivului Hue Bridge puteți controla produsele de oriunde și creșteți numărul de corpuri de iluminat conectate până la 50. Poate fi controlat și cu o telecomandă, care nu este inclusă în pachet. Reglați atmosfera potrivită cu lumină albă, de la caldă la rece – reglare continuă a intensității. Găsiți mai multe informații despre sistemul HUE în articolul nostru.
| Culoarea luminii | Rece |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 39 W |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Temperatură de culoare | 2200-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3750 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Iluminat inteligent/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 260 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 39 W |
| Formă | Dreptunghiular |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 39 W |
| Series | AURELLE Philips |
| Producător | Philips |

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită