
Veioza LED moderna design decorativ Suspiro gold/amber
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Bandă LED cu luminozitate reglabilă. Controlată prin telecomandă (inclusă). Funcție RGB + W (alb). Intensitatea luminozității este reglabilă. Dispune de 164 de funcții pentru o varietate largă de efecte de iluminare. Un sistem simplu de conectare și un spate autoadeziv asigură o instalare fără probleme. Material flexibil. Setul nu poate fi extins. Banda poate fi scurtată după preferințe (în punctele marcate, la fiecare 20 cm). Lungime: 5 m. Tip de fișă de curent: C. Mai multe informații despre prize electrice se găsesc aici.
| Material | Plastic |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Electrică |
| Putere | 230V |
| Tip | De perete, Benzi cu LED |
| Rgb | Da |
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 16,5 W |
| Funcție | Transformator inclus/Autoadeziv/Tehnologie LED |
| Metodă de conectare | Pentru priză |
| Tip de fișă de curent | C |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 16,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 16,5 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 275 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Series | SIMPLED Paulmann, LED STRIPE Paulmann, MAXLED Paulmann |
| Producător | Paulmann |

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, RGB
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
De 230V, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stoc
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, electrică
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn
Livrare în peste 2 zile
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită