



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Set de două corpuri de iluminat solare. Decorațiune unică pentru grădină. Datorită intensității scăzute a luminii, acest set are rol decorativ. Alimentarea cu energie electrică are loc prin intermediul unui panou solar. Se pornesc automat la lăsarea întunericului. Timp de iluminare: 6-8 ore. Culoarea luminii: alb rece. Baterie: 1 x AA Ni-Mh 300 mAh (inclusă). Temperatură de funcționare: de la -20 °C până la +60 °C.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Stil | Altele/Decorativ |
| Tip | Corp de iluminat solar/Corp de iluminat încastrat de exterior |
| Funcție | Tehnologie solară/Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,8 W |
| Puterea de intrare a sursei | 0,8 W |
| Temperatură de culoare | 6000 K |
| Tensiune | 3 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,8 W |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Număr de becuri | 1 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Loc | Grădină și alei |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |

Sursă de alimentare solară
În stoc
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete, RGB
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din metal, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, electrică

Benzi cu LED, electrică, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Benzi cu LED, sursă de alimentare solară, RGB
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Benzi cu LED, electrică, de 24V
În stoc
Electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din metal, sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 12V
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită