




Dimensiuni 26×46 cm
Inserția pentru scaunul pentru copii Luxe de la Roba este formată din două părți - perna scaunului (46 x 26,5 cm) și perna spătarului (41 x 26,6 cm).
| Lăţime: | 26 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 46 cm |
| Roți | Fără roți |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Compoziție și tip de material | Imitație de piele |
| Lățime | 26.5 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Amplasare | Interior |
| Seria | Gesteppt |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Umplutură | Fibră de poliester |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Compoziție țesătură | 100% poliester |
| Producător | Roba |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

Din sticlă

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac


Clasic

154×230 cm, de interior, din material sintetic

Boluri și cutii