










Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziilePrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Diametrul tijei | 1.9 cm |
| Tipul tijei (galerie) | Extensibilă/dublă |
| Produs în | VN |
| Material specific | Oțel/aluminiu |
| Capacitate de încărcare | 10 kg |
| Greutate | 1.887 kg |
| Lungime minimă | 167 cm |
| Lungime maximă | 365 cm |
| Înălțime | 6 cm |
| Lățime | 13 cm |
| Seria | Twilight |
| Calitate | Extra |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Da |
| Producător | Umbra |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Cumpăr încă o bucată.
Produs foarte bun din punct de vedere estetic, al montajului și rezistenței. Felicitări.
produs de calitate
Galeria și-a îndeplinit scopul și arată grozav.
Arată foarte bine, dar a trebuit să cumpărăm alte dibluri. Cele incluse nu erau potrivite pentru peretele din cărămidă, ceea ce consider un minus, mai ales având în vedere că am cumpărat 7 galerii. Și nu-ți dorești să descoperi în timpul montajului că trebuie să alergi la magazin pentru altele, când produsul ar trebui să fie pregătit pentru instalare completă. La deschiderea și închiderea perdelelor (trecute prin tunel) se simte puțin aspru la îmbinarea tijelor.

Din plastic, din metal

Din lemn, din metal

Din metal

Din metal

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

Din lemn, din metal

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Pentru alimente, set de, din plastic

45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Diametru