Recomandăm
Pernă din bumbac Hübsch Rita, 50 x 50 cm, maro - albastru
Dimensiuni 50×50 cm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 171,86 RON
- 19.03.2026 - 171,86 RON
- 07.11.2025 - 184,79 RON
- 31.10.2025 - 196,34 RON
- 25.10.2025 - 198,65 RON
- 24.01.2025 - 229 RON
- 21.01.2025 - 270 RON
- 17.01.2025 - 238 RON
- 10.12.2024 - 270 RON
- 06.12.2024 - 229 RON
- 03.12.2024 - 270 RON
- 02.12.2024 - 216 RON
- 01.12.2024 - 211 RON
- 14.11.2024 - 216 RON
- 01.11.2024 - 217 RON
- 30.10.2024 - 270 RON
- 29.10.2024 - 229 RON
- 27.10.2024 - 221 RON
- 27.10.2024 - 229 RON
- 27.10.2024 - 221 RON
- 21.10.2024 - 270 RON
- 16.10.2024 - 229 RON
- 08.10.2024 - 270 RON
- 04.10.2024 - 229 RON
- 01.10.2024 - 270 RON
- 27.09.2024 - 229 RON
- 17.09.2024 - 270 RON
- 15.09.2024 - 229 RON
- 18.04.2024 - 270 RON
- 17.04.2024 - 229 RON
- 16.04.2024 - 270 RON
- 15.04.2024 - 229 RON
Descrierea produsului
Cu textilele de casă potrivite, orice încăpere poate fi transformată într-un sanctuar al odihnei și al bucuriei. Brandul danez Hübsch și-a creat un renume pentru trei atribute: calitate, design simplu și onest, respectiv satisfacția clienților. Produsele lor sunt o investiție mereu inspirată, fiecare dintre ele fiind conceput pentru a transforma o locuință într-un spațiu care spune ”acasă” prin toți porii. Produs cu certificare Oeko-Tex Standard 100.
Dimensiuni
| Lăţime: | 50 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 50 cm |
Specificații
| Formă | Pătrată |
|---|---|
| Produs în | IN |
| Compoziție și tip de material | Bumbac |
| Caracteristicile feței de pernă | Detașabilă |
| Greutate | 0.2 kg |
| Conține umplutură | Cu umplutură |
| Lățime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Dimensiuni pernă | 50x50 |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Seria | Pavilion |
| Sistem de închidere față de pernă | Prin fermoar |
| Model | Cu dungi |
| Calitate | Premium |
| Compozitia de umplere | 100% poliester |
| Umplutură | Fibră de poliester |
| Îngrijire | Nu se calcă/spălare la 30°c/nu se albește chimic/adecvat pentru uscător |
| Compoziție țesătură | 100% bumbac |
| Culoare | Maro |
| Producător | Hübsch |
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Grătar pe cărbuni pentru masă Cattara Keg, ø 30 cm
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

Cuvertură maro din bumbac reciclat 170x205 cm Merlin – Mijolnir




























